Nici do szycia tekstyliów domowych

Niezależnie od tego, czy chodzi o materac, pościel, poduszki, dywan, tekstylia kąpielowe, zasłony czy firany – nici do szycia tekstyliów domowych firmy A&E Gütermann są szczególnie odporne na rozdarcie, tarcie i ścieranie.

Nici do szycia tekstyliów domowych

Design łączy się z funkcjonalnością

Tekstylia domowe zapewniają komfort i przytulność we własnym domu. Tekstylia domowe są elementem dekoracyjnym, ale mają również praktyczne zastosowanie. Zastosowane nici do szycia muszą być zarówno funkcjonalne, jak i spełniać wymagania wizualne.

Nici do tekstyliów domowych

Zalety naszych produktów w skrócie:

Nasze nici do szycia dla każdego materiału

Do produkcji tekstyliów domowych wykorzystywane są różne materiały: włókna syntetyczne (poliester, poliamid, sztuczny jedwab), włókna naturalne (jedwab, len, bawełna) lub ich mieszanki. Wszystkie te materiały muszą spełniać wymagania dotyczące właściwości, takich jak łatwość pielęgnacji i odporność na zużycie. Materiał, igła, nić do szycia i ustawienia maszyny muszą być ze sobą precyzyjnie skoordynowane.

Nici do pościeli i materacy

Trwałe i wytrzymałe tekstylia domowe

Podobnie jak w przypadku naszych ubrań, tekstylia domowe powinny wzbogacać dom i podkreślać jego wyjątkowy styl. Zapewniają komfortową atmosferę i dodają dodatkową warstwę przytulności: zasłony w świeżych kolorach w salonie, pościel z przytulnego materiału w sypialni i pięknie haftowana poduszka na sofie. Jednocześnie spełniają one również ważne funkcje. Materace i pościel mają za zadanie ogrzewać w niskich temperaturach, ale jednocześnie równoważyć ciepło. Meble tapicerowane do użytku zewnętrznego muszą być odporne na promieniowanie UV i wodoodporne. Wspólną cechą wszystkich tych elementów jest zastosowanie nici szwalniczych, których wysoka funkcjonalność i trwałość, a także atrakcyjny wygląd muszą robić wrażenie.

Nici przemysłowe Gutermann

Wysokiej jakości nici szwalnicze spełniające szeroki zakres wymagań

Materace

Wybór odpowiedniego materaca zależy nie tylko od materiału, ale także od nici do szycia. Współpracujemy z renomowanymi producentami materacy na całym świecie.

Nici szwalnicze firmy A&E Gütermann przekonują swoją niezawodnością i trwałością, ponieważ są szczególnie odporne na rozdzieranie, ścieranie i ścieranie.

Nasza rekomendacja:

Nić igły

Nić chwytaka:

Ręczniki

Od małych ręczników po ręczniki kąpielowe, tekstylia kąpielowe zapewniają szczególny czynnik dobrego samopoczucia w łazience. Częste i intensywne pranie i suszenie stawia szczególnie wysokie wymagania co do trwałości szwów.

Nasza rekomendacja:

Ścięte szwy

Szwy owerlokowe:

Bielizna pościelowa

Nie tylko niska temperatura w pomieszczeniu i dobry materac są ważne dla zdrowego snu. Odpowiednia pościel zapewnia również niezbędny poziom komfortu i powinna być starannie dobrana.

Od wysokiej jakości poszewek na kołdry z bawełny, flaneli lub flaneli po lekkie tkaniny z mikrofibry: firma A&E Gütermann oferuje atrakcyjne nici do szycia dla każdego materiału.

Nasza rekomendacja:

Szwy zamykające:

Szwy owerlokowe:

Akcesoria domowe

Niezależnie od tego, czy są to dekoracyjne poduszki, zasłony, dywany czy koce: tekstylia domowe zapewniają nie tylko przytulną atmosferę i komfort mieszkania, ale także stanowią stylowe akcenty w wystroju wnętrz. A&E Gütermann oferuje nici szwalnicze do wszystkich rodzajów i materiałów tekstyliów domowych.

Nasza rekomendacja:

Szwy zamykające:

Szwy owerlokowe: