Nici do szycia odzieży sportowej i aktywnej

 

Nici do odzieży sportowej i aktywnej
Przemysłowe nici Gutermann

Nici do szycia odzieży sportowej i aktywnej

Moda sportowa jest zróżnicowana i może obejmować zarówno wygodną odzież sportową, jak i wysokowydajną odzież funkcjonalną. Wysoce elastyczne nici szwalnicze A&E Gütermann są idealne do elastycznych szwów i imponują wytrzymałymi i elastycznymi szwami zamykającymi i dekoracyjnymi.

Nici do szycia spełniające różnorodne wymagania

Odzież sportowa i aktywna musi spełniać wiele wymagań. Podczas gdy niektóre funkcjonalne tkaniny koncentrują się na oddychalności, inne muszą być bardzo elastyczne lub chronić przed wiatrem i zimnem. Oprócz aspektów funkcjonalnych, odzież sportowa i aktywna musi również spełniać wymagania modowe.

Nici Gutermann

Buty sportowe

Buty sportowe wymagają odpornych na rozerwanie szwów, które zapewniają niezbędną stabilność i nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem potu lub dużych obciążeń. Niezależnie od tego, czy chodzi o szwy dekoracyjne, szwy podszewkowe, szwy ciasne czy szwy pikowane, nici szwalnicze A&E Gütermann gwarantują nie tylko najwyższą jakość, ale także indywidualne rozwiązania, które są specjalnie dostosowane do pozycji szwu i wybranego materiału.

Stroje kąpielowe

Szycie materiałów na stroje kąpielowe wymaga silnego, intuicyjnego wyczucia. Ważne jest, aby szew był elastyczny i mógł rozciągać się wraz z materiałem. Można to osiągnąć wybierając odpowiedni rodzaj ściegu. Można również użyć elastycznych nici do szycia. Dzięki rozwiązaniom A&E Gütermann zawsze będziesz po bezpiecznej stronie.

Koszule funkcjonalne

Koszule funkcjonalne wymagają elastycznych, odpornych na rozdarcia i jednocześnie przyjaznych dla skóry szwów. Dzięki specjalnym materiałom i strukturom powierzchni, koszulki funkcjonalne są zaprojektowane tak, aby idealnie odpowiadały potrzebom sportowców. Oprócz wysokiego stopnia komfortu noszenia, materiały funkcjonalne wyróżniają się doskonałym transportem wilgoci. Ze względu na wysoką elastyczność, specjalne nici szwalnicze A&E Gütermann są idealne do materiałów funkcjonalnych i gwarantują maksymalną swobodę ruchów.

Spodnie sportowe

Aby zagwarantować wysoki stopień komfortu noszenia, spodnie sportowe wymagają miękkich szwów, które nie ocierają i mają wysoką elastyczność i odporność na rozdarcia. Wysoce elastyczne specjalne nici szwalnicze A&E Gütermann są idealne do elastycznych szwów i umożliwiają tworzenie wytrzymałych, a także efektownych szwów zamykających i dekoracyjnych.

Kurtka outdoorowa

Aktywność na świeżym powietrzu stawia szczególne wymagania kurtkom outdoorowym. Na przykład w przypadku kurtek przeciwdeszczowych lub typu hard shell ważne jest, aby zapobiec przenikaniu wilgoci przez szwy. Podczas aktywności zimowych najważniejsza jest ochrona przed wiatrem i zimnem, a także izolacja termiczna. Kurtki puchowe są idealne do takich aktywności. Jeśli chodzi o kurtki puchowe, idealny szew jest niezwykle ważny, ponieważ tylko odpowiednia nić do szycia może zapobiec migracji pierza i puchu przez szew.

Nasze rozwiązania produktowe