Nici do szycia medycznej odzieży ochronnej

A&E Gütermann oferuje specjalne nici szwalnicze do tekstyliów w dziedzinie opieki, higieny i medycyny.

Nici do szycia odzieży medycznej

Nici do szycia odzieży higienicznej i medycznej

Nasze nici i przędze dla służby zdrowia są bardzo wszechstronne. Obszary zastosowań obejmują odzież ochronną i obuwie, a także tekstylia chroniące głowę, twarz i dłonie.

Charakterystyka naszych medycznych nici szwalniczych:

Innowacyjne nici dla medycyny

Nasz wkład w innowacje w medycynie

Odzież higieniczna i medyczna jest wymagana na przykład na salach operacyjnych, w obszarach szpitalnych i ambulatoryjnych, na izbach przyjęć i w recepcjach. Pomaga ona zapobiegać zakażeniom pacjentów i personelu szpitalnego.

Tkaniny i nici do szycia odzieży medycznej muszą być zarówno odporne na chemikalia, jak i przepuszczalne dla wilgoci. Muszą również zapobiegać przenikaniu alkoholu, krwi, płynów ustrojowych, unoszących się w powietrzu cząsteczek kurzu lub bakterii. Niezależnie od tego, czy chodzi o zrównoważony rozwój, trwałość, przenoszenie wilgoci czy trwałość kolorów – na naszych niciach szwalniczych można polegać. Zapewniają one maksymalną ochronę personelu medycznego i pacjentów.

Korzyści i właściwości

Trudne środowiska wymagają różnych właściwości fizycznych – ponieważ produkty muszą być optymalnie dostosowane do parametrów danego zastosowania końcowego.

Nasze nici są:

  • stabilne
  • odporne na rozdarcia
  • trwałe
  • trwałe pod względem koloru
  • odporne na wilgoć
Właściwości nici dla medycyny

Nasze rozwiązania produktowe dla medycyny i higieny