Nici do szycia dżinsów

Dżins występuje w wielu odmianach. Czy to nici do szycia spodni dżinsowych, kurtek czy koszul – produkty A&E Gütermann są idealne do różnych materiałów i procesów wykończeniowych.

Nici do szycia dżinsów

Nici do szycia dżinsu

Dżins jest znany ze swojej wyjątkowej trwałej struktury. W naszym asortymencie znajdują się nici szwalnicze zaprojektowane specjalnie z myślą o różnych wymaganiach dotyczących dżinsu.

Zalety naszych produktów w skrócie:

Spodnie z dżinsu

Nici do dużych obciążeń podczas produkcji

Niezależnie od tego, czy wygląda jak używany, sprany czy wyprany kwasem – specjalne metody wykańczania kładą nacisk na tkaninę dżinsową. Obróbka i szycie dżinsu jest również wyzwaniem, ponieważ materiał jest szczególnie wytrzymały dzięki gęstej ukośnej tkanej tkaninie. Różne stopnie skomplikowania szwu i liczne warstwy szytego materiału stawiają najwyższe wymagania niciom szwalniczym i ich obróbce. Nasze nici do dżinsu są bardzo trwałe i wytrzymałe.

Dżins oznacza różnorodność

Denim występuje w różnych krojach, jakościach, spraniach i kolorach. Najczęstszym zastosowaniem dżinsu jest dżins. Ale dżins jest również używany na przykład do mebli tapicerowanych i innych ubrań lub akcesoriów. Wszystkie zastosowania denimu mają jedną wspólną cechę: szew musi być zarówno trwały, jak i atrakcyjny wizualnie – zarówno w przypadku ciężkich tkanin, jak i materiałów elastycznych. Oferujemy nici szwalnicze w wielu kolorach i do różnych tkanin i rodzajów dżinsu oraz do każdego zastosowania.

Kobieta w dżinsach

Mamy odpowiednie nici do:

  • szwy overlockowe
  • dziurki na guziki
  • szwy francuskie
  • szwy zamykające
  • pikowanie
  • paski
  • ozdobne szwy
dżinsy dla dzieci

Automatyzacja produkcji – szycie dżinsów

W dzisiejszych czasach maszyny przejmują wiele operacji szwów przy produkcji dżinsów. Maszyny prowadzą nić do szycia przez wiele warstw materiału z bardzo dużą prędkością. W związku z tym nić musi wytrzymać duże naprężenia. Poniższe filmy przedstawiają ekscytujące fragmenty zautomatyzowanego procesu szycia.

Kieszenie…

Ustawienie kieszeni na programowalnym ustawiaczu kieszeni Dürrkopp Adler

szlufki…

Automat szyjący do konfekcjonowania szlufek VETRON TYPICAL

… i nogawki!

Automat szwalniczy do obszywania nogawek w dżinsach VETRON TYPICAL