Nici do szycia obuwia

Buty występują w wielu odmianach – wymagania dotyczące nici do szycia obuwia są równie zróżnicowane. Firma A&E Gütermann oferuje szeroką gamę nici szwalniczych do produkcji obuwia zarówno eleganckiego, jak i sportowego czy codziennego.

Nici do szycia obuwia
Przemysłowe nici do obuwia

Nici szwalnicze do produkcji obuwia

Buty muszą spełniać wysokie wymagania w życiu codziennym: powinny być wygodne, trwałe i bardzo wytrzymałe, a także odporne na wilgoć i zabrudzenia. Nasze nici szwalnicze są specjalnie zaprojektowane do różnorodnych wymagań produkcji obuwia: nadają się do szycia różnych materiałów, różnych technik obróbki i wzorów.

Właściwa nić do każdego rodzaju buta

Niezależnie od tego, czy chodzi o buty sportowe, buty skórzane, buty turystyczne, sandały, buty ochronne czy eleganckie czółenka – mamy optymalną nić szwalniczą do każdego rodzaju obuwia. W zależności od pożądanego wyglądu i funkcji nici mogą być cienkie lub bardzo grube.

Nici do obuwia

Przewodnik po niciach przeznaczonych do obuwia

Skorzystaj z naszego Przewodnika po niciach, aby znaleźć odpowiednie rozwiązania dotyczące nici do szycia dla Twojego zastosowania. Za pomocą naszego narzędzia doboru produktów możesz filtrować według określonych kryteriów, które musi spełniać Twój produkt, za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką. W naszym przewodniku po wątkach znajdziesz produkty, które są dla Ciebie odpowiednie. Masz pytania lub potrzebujesz szczegółowej porady? Zapraszamy do kontaktu!

Legenda

Doradzamy w zakresie technik aplikacji zgodnie z naszą najlepszą wiedzą iz należytą starannością. Jednak jakiekolwiek oświadczenia lub informacje o przydatności i zastosowaniu produktów nie zwalniają klienta z obowiązku przeprowadzenia własnych testów i prób w celu ustalenia przydatności produktów do zamierzonych procesów i celów.